Kaip pirkti?

Prekių užsakymo žingsniai el. parduotuvėje  www.ilgakoje.lt - nuo prekių pasirinkimo iki pristatymo:

 

1 žingsnis

Randate sau patinkanč prekę pasirenkate spalvą ir dydį krepšelį".

Tokiu būdu suformuojate pirkinių krepšelį iš visų Jus dominanč prekių.

 

2 žingsnis

"Krepšelis" arba tiesiog "pirkti" (dešiniajame kampe viršuje) matysite pasirinktas prekes, jų dydžius, spalvas, kiekį (jei suklydote, persigalvojote, pakoreguokite pirkinių krepšelį), jei viskas tinka → "pereiti prie apmokėjimo".

 

3 žingsnis

"Sukurti paskyrą" (jei perkate pirmą kartą) arba "prisijungti" (jei esate pirkę). Jei perkate ne pirmą kartą, įveskite el. pašto adresą ir slaptažodį.

Registruojantis pirmą kartą, įveskite savo el. pašto adresą "sukurti paskyrą" →į tuščius laukelius įrašykite savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, namų adresą, telefono numerį; laukelyje "papildoma informacija" nurodykite, jei už Jū prekes bū apmokama iš kito žmogaus sąskaitos ar kitą svarbią, su užsakymu susijusią informaciją → sutikite su mū parduotuvės privatumo politika → "pereiti prie apmokėjimo".

 

4 žingsnis

"Pristatymas" → sutikite su paslaugos teikimo sąlygomis → pasirinkite vežė:

- LP (Lietuvos pašto) skyrius (su galimybe už prekes mokėti bankiniu pavedimu tiesiogiai įskaitą arba per paysera, paypal sistemas);

- LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalas (su galimybe už prekes mokėti bankiniu pavedimu tiesiogiai įskaitą arba per paysera, paypal sistemas);

- LP EXPRESS kurjeris (su galimybe už prekes mokėti bankiniu pavedimu tiesiogiai įskaitą arba per paysera, paypal sistemas)→ "pereiti prie apmokėjimo".

 

5 žingsnis

"Mokėjimas" →pasirinkite mokėjimo bū:

- mokėti bankiniu pavedimu į pardavėjo sąskaitą(sąskaitą už prekes su visa apmokėjimui skirta informacija gausite el. paštu (ši informacija taip pat bus nurodyta Jū paskyroje) ir ją apmokėsite bankiniu pavedimu internete arba artimiausiame pašto ar banko skyriuje. (Apmokėdami sąskaitą, nepamirškite nurodyti užsakymo numerio pervedimo paskirties laukelyje.);

- mokėti pasinaudojant "Paysera" arba “PayPal” sistema - tai saugus ir greitas pinigų pervedimas, apie kurį plačiau sužinokite čia. Gautąskaitą apmokėsite naudodamiesi savo banko elektronine bankininkyste, o Jūįmoka mus pasieks greičiau → "tęsti".

 

prekės bus išsiųstos per 24-48 val. po apmokėjimo, darbo dienomis.

Apmokėjimo už prekes lauksime 24 val., vėliau Jū užsakymas bus atšaukiamas.


Iškilus klausimams bet kuriuo metu galite susisiekti su mumis tel.
868626371 arba el. paštu info@ilgakoje.lt

 

 

Sveikiname tapus mūsų klientais!