El. parduotuvė

Ilgakoje.lt buvo įkurta 2011 m. ir toliau kuriama galvojant apie du dalykus laimingas kojas ir patenkintą piniginę. Stengiamės, kad mū pirkė kojos bū pačios gražiausios, jaustųsi patogiai ir žingsniuotų užtikrintai. Ir, žinoma, kad mū klientų piniginės dėl to nepatirtų šoko.


Prekės

Siūlome tik tai, ką kiekvieną dieną nešiojame patys, kąvi mū vaikai ir ką ramia širdimi rekomenduojame savo draugams. Visos pėdkelnės, tamprės ir kojinės, bei apatinis trikotažas aukščiausios kokybės, su kuo daugiau natūralaus pluošto ("Wowerat", "Nur Die", Vokietija). 

Siūlome Jums pasipuošti stilinga "Leg Avenue" (JAV) bei žaisminga ir spalvinga "Missi", "Silky" (Didžioji Britanija) kolekcijomis. Netikėčiausi raš vingiai, spalvų deriniai, naujausios pėdkelnių ir tamprių gaminimo technologijos - visa, kas įkvėps pokyčiams, naujo stiliaus, pėdkelnių ir drabuž derinių atradimams.

 

Gamintojai

Didžioji dalis prekių asortimento priklauso Vokietijos gamintojams Nur Die GmbH (www.nurdie.de) bei Wowerat GmbH.

 

 

 

JAV išskirtinio, seksualaus ir prabangaus apatinio trikotažo gamintojas Leg Avenue, Inc.(www.legavenue.com).

 

Didžiosios Britanijos pėdkelnių ir tamprių gamintojai,  siūlantys didžiulę gaminiųįvairovę bei teisingą kokybės ir kainos santykį - Missi, Silky.

 

Prekių asortimentas nuolat plečiamas, ateityje siūlysime Jums š ir kitų gamintojų kruopščiai atrinktą produkciją, nes ilgakoje.lt skirta laimingoms kojoms!

 

MES

El. parduotuvės veikla vykdoma pagal Valstybinės mokesč inspekcijos išduotą

„Nuolatinio Lietuvos gyventojo individualios veiklos vykdymo pažymą" Nr. 953681.


Mūsų kontaktinė informacija:

Telefonas: +370 68626371

El. paštas: info@ilgakoje.lt

Adresas

Žalgirio 106A-56, Vilnius

www.ilgakoje.lt yra el. parduotuvė - prekės vietoje neeksponuojamos ir neišduodamos.